VS-10TQ045S-M3
MFR.Part #
VS-10TQ045S-M3
JLCPCB Part #
C506497
Package
D2PAK(TO-263AB)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.05kA 10A 2mA@45V 45V 670mV@20A D2PAK(TO-263AB) Schottky Diodes ROHS