RN60C1232BRSL
MFR.Part #
RN60C1232BRSL
JLCPCB Part #
C3461173
Description
-65℃~+175℃ 12.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors