RNC55H5360FMB14
MFR.Part #
RNC55H5360FMB14
JLCPCB Part #
C3481848
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors