RN60C1211FR36
MFR.Part #
RN60C1211FR36
JLCPCB Part #
C1773996
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors