MCA12060D8250BP500
MFR.Part #
MCA12060D8250BP500
JLCPCB Part #
C4284605
Description
-55℃~+125℃ 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS