RN60C1182FBSL
MFR.Part #
RN60C1182FBSL
JLCPCB Part #
C1430525
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors