HL22507Z2K500JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL22507Z2K500JJ
Description
2.5kΩ 225W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance