RN50C1182FBSL
MFR.Part #
RN50C1182FBSL
JLCPCB Part #
C1426076
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors