RN60C1542FRE6
MFR.Part #
RN60C1542FRE6
JLCPCB Part #
C3360898
Description
-65℃~+175℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors