ERL07133K00FKEA500
MFR.Part #
ERL07133K00FKEA500
JLCPCB Part #
C3389197
Description
-65℃~+175℃ 133kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors