RN60C2103DRSL
MFR.Part #
RN60C2103DRSL
JLCPCB Part #
C1787261
Description
-65℃~+175℃ 210kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors