RN60C1023BRSL
MFR.Part #
RN60C1023BRSL
JLCPCB Part #
C3550620
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors