RN60C1013BRSL
MFR.Part #
RN60C1013BRSL
JLCPCB Part #
C3529916
Description
-65℃~+175℃ 101kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors