RN60C2490DB14
MFR.Part #
RN60C2490DB14
JLCPCB Part #
C1417983
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors