RN60C3162BBSL
MFR.Part #
RN60C3162BBSL
JLCPCB Part #
C1428307
Description
-65℃~+175℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors