RN60C1021BBSL
MFR.Part #
RN60C1021BBSL
JLCPCB Part #
C1428408
Description
-65℃~+175℃ 1.02kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors