RN60D18R2FRSL
MFR.Part #
RN60D18R2FRSL
JLCPCB Part #
C3552068
Description
-65℃~+175℃ 18.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors