RN60C1621BBSL
MFR.Part #
RN60C1621BBSL
JLCPCB Part #
C6277098
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors