MAL210455102E3
MFR.Part #
MAL210455102E3
JLCPCB Part #
C1616596
Package
Bolt,D50xL88.8mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 132mΩ@100Hz 22.2mm 350V 4.7A@100Hz 5000hrs@105℃ 50mm 88.8mm ±20% 螺栓,D50xL88.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS