RN60D4872FRSL
MFR.Part #
RN60D4872FRSL
JLCPCB Part #
C1782917
Description
-65℃~+175℃ 250mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors