P0805E1000FBT
MFR.Part #
P0805E1000FBT
JLCPCB Part #
C4108171
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount