RN55E9763BBSL
MFR.Part #
RN55E9763BBSL
JLCPCB Part #
C1434736
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors