RN55D2492FRE6
MFR.Part #
RN55D2492FRE6
JLCPCB Part #
C1856075
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors