RN55E9760BBSL
MFR.Part #
RN55E9760BBSL
JLCPCB Part #
C3398608
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors