RN55C1401DBSL
MFR.Part #
RN55C1401DBSL
JLCPCB Part #
C3483033
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors