RN55E2740FBSL
MFR.Part #
RN55E2740FBSL
JLCPCB Part #
C1430050
Description
-65℃~+175℃ 125mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors