RNC65H2432BRRE8
MFR.Part #
RNC65H2432BRRE8
JLCPCB Part #
C3492428
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors