RN55E88R7BRSL
MFR.Part #
RN55E88R7BRSL
JLCPCB Part #
C1805375
Description
-65℃~+175℃ 125mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors