RN55E88R7DRSL
MFR.Part #
RN55E88R7DRSL
JLCPCB Part #
C1806646
Description
-65℃~+175℃ 125mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors