RN55C7682FBSL
MFR.Part #
RN55C7682FBSL
JLCPCB Part #
C1427168
Description
-65℃~+175℃ 125mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors