Y169010R0000Q9L
MFR.Part #
Y169010R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1488967
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS