RN55E7960DBSL
MFR.Part #
RN55E7960DBSL
JLCPCB Part #
C1430510
Description
-65℃~+175℃ 125mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors