M64P101KB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M64P101KB40
JLCPCB Part #
C6986021
Package
Plugin
Description
100Ω 21 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS