RN55E78R7BBSL
MFR.Part #
RN55E78R7BBSL
JLCPCB Part #
C1429780
Description
-65℃~+175℃ 125mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors