RN55E78R7FBSL
MFR.Part #
RN55E78R7FBSL
JLCPCB Part #
C3495240
Description
-65℃~+175℃ 125mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors