RNC55J4222BRR36
MFR.Part #
RNC55J4222BRR36
JLCPCB Part #
C3355609
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors