RN55E7682FB14
MFR.Part #
RN55E7682FB14
JLCPCB Part #
C3477562
Description
-65℃~+175℃ 125mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors