ERC551K8400BEEB500
MFR.Part #
ERC551K8400BEEB500
JLCPCB Part #
C3475792
Description
-65℃~+175℃ 1.84kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS