RN60D7683FBSL
MFR.Part #
RN60D7683FBSL
JLCPCB Part #
C1436782
Description
-65℃~+175℃ 250mW 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors