RN55E69R8FRE6
MFR.Part #
RN55E69R8FRE6
JLCPCB Part #
C3511166
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors