RN55C69R8FRE6
MFR.Part #
RN55C69R8FRE6
JLCPCB Part #
C1771871
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors