RN65D69R8FRE6
MFR.Part #
RN65D69R8FRE6
JLCPCB Part #
C1786431
Description
-65℃~+175℃ 500mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors