RN55E6650DRSL
MFR.Part #
RN55E6650DRSL
JLCPCB Part #
C1807590
Description
-65℃~+175℃ 125mW 665Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors