Y16255K10000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16255K10000T0W
JLCPCB Part #
C4345589
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.1kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount