RN55E6650FRSL
MFR.Part #
RN55E6650FRSL
JLCPCB Part #
C1792953
Description
-65℃~+175℃ 125mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors