RN55E3650DRSL
MFR.Part #
RN55E3650DRSL
JLCPCB Part #
C3373121
Description
-65℃~+175℃ 125mW 365Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors