RN55E63R4FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E63R4FB14
JLCPCB Part #
C1414148
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors