CMF5517K400FKEK
MFR.Part #
CMF5517K400FKEK
JLCPCB Part #
C1418839
Description
-55℃~+175℃ 17.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS