RN55E63R4BB14
MFR.Part #
RN55E63R4BB14
JLCPCB Part #
C3574648
Description
-65℃~+175℃ 125mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors