RN55E6193BBSL
MFR.Part #
RN55E6193BBSL
JLCPCB Part #
C1434959
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors